1975 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümünü kazandı ve 3. Sınıfa kadar bu bölüme devam etti . Fizik bölümünü bırakıp, Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandı. Aynı bölümden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Opera bölümünde yarı zamanlı eğitim aldı.

Bir çok projede solist ve korist olarak görev aldı. Rock Müzikaller, Avenue Q, Jekyll And Hyde , Bir Şehnaz Oyun gibi müzikal ve müzikli oyunlarda sahne aldı.

2011 – 2013 yılları arasında Koç Üniversitesi Müzikal Kulübünde vokal eğitmeni olarak görev yapmıştır. 2012 ve 2015 yılları arasında Kurtalan Ekspres grubunun solistliğini yapmıştır. Grubun 2014 şubat ayında çıkardığı ‘ Göğe Selam 2 ‘ adlı anma albümünde ‘ Eğri eğri doğru doğru ‘ ve Murat İlkan ile düet olarak hazırlanan ‘ Dostum Dostum ‘ adlı eseri yorumlamıştır. Uzun yıllardır çeşitli reklam müziklerini seslendirmektedir. Tan Sağtürk Akademi Ataşehir ve Cadde okullarında şan ve vokal dersleri vermekte, Koç Üniversitesi Müzikal Kulübü Genel Koordinatörlüğü ve Müzik Direktörlüğü görevini yürütmektedir.